Відбулася презентація нових книжок «До нас надійшла нова книжка», де учні познайомилися з такими виданнями, як «Універсальний довідник школяра» «Хто є хто?» (енциклопедія та др.).

Місячник шкільної бібліотеки пройшов насичено та ефективно. Усі школярі були задовільні, сфотографувалися із книгами, котрі взяли додому читати.

/Files/images/yayayayaya/14.JPG

/Files/images/yayayayaya/4f627260a4bc.gif

З учнями 6-А, 6-Б класів були проведені турніри книгоманів. Мета цих заходів – розвивати увагу, логічне мислення, творчу уяву.

Діти з радістю відповідали на запитання вікторин, розгадували кросворди, читали анаграми. Ці заходи їм прийшлися по душі.

/Files/images/yayayayaya/12.JPG /Files/images/yayayayaya/13.JPG

/Files/images/yayayayaya/4f627260a4bc.gif

Учні 4-го класу взяли участь у конкурсі ерудитів «Чарівний світ казок».

/Files/images/yayayayaya/9.JPG /Files/images/yayayayaya/10.JPG /Files/images/yayayayaya/11.JPG

/Files/images/yayayayaya/4f627260a4bc.gif

А в 3-му класі пройшов аукціон «Мандрівка казковим ярмарком». Діти з радістю відвідували станції «Торгові ряди», «Бюро знахідок», «Пісенну, «Шукаємо потрібний товар». З великим бажанням відповідали на запитання, відгадували загадки, купували потрібні речі на ярмарку. Молодці!

/Files/images/yayayayaya/7.JPG /Files/images/yayayayaya/8.JPG

/Files/images/yayayayaya/4f627260a4bc.gif

А з учнями 2-го класу був проведений захід «Подорож у місто Книгоград». Діти відвідали станції «Загадкову», «Пізнавальну», «Поетичну». Учні показали свою начитаність та ерудованість.

Діти брали участь у конкурсі малюнків «Мій казковий персонаж із прочитаної книги», учні підготували вірші про книгу та їх прочитали.

/Files/images/yayayayaya/5.JPG /Files/images/yayayayaya/6.JPG

/Files/images/yayayayaya/4f627260a4bc.gif

Серед учнів 2-6 класів були об’явлені конкурси «Ми читаємо і малюємо» («Мій улюблений герой із прочитаної книги», «Мій казковий персонаж»).

Пройшла благодійна акція «Подаруй книгу бібліотеці».

Учні 1-го класу відвідали «Книжкову країну» - бібліотеку, були ознайомлені з книжковими виставками для дітей, закріпили знання про казочки, відгадували загадки, та знайомилися з прислів’ями та приказками про книгу, проведені бесіди «Шануємо книгу, як найбільшу цінність», «Книга звертається до тебе».

/Files/images/yayayayaya/3.JPG /Files/images/yayayayaya/4.JPG

/Files/images/yayayayaya/4f627260a4bc.gif

Метою посилення ролі бібліотеки у відродженні читання як духовної потреби дитини, зростанню престижності читання як культурної цінності, поверненню дітей до книги, формуванню інтересу до читання у бібліотеці КНВК «Рубіжанський ліцей» в жовтні місяці пройшов Всеукраїнський місячник під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Місячник розпочався днем відкритих дверей для батьків та їх дітей. Були оформлені книжкові виставки «Книга вчить, як на світі жить», «Світ твоїх захоплень», «Книга – найцінніший скарб».

/Files/images/yayayayaya/1.JPG /Files/images/yayayayaya/2.JPG

Кол-во просмотров: 218

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.

Дата последнего изменения 13 Ноября 2018

Фотогалерея